Apie mus

Susikūrėme iš patirties. Su informacinėmis technologijomis (IT) dirbame nuo 2007 m. Tiek metų pakanka geriausių IT įrangos sprendimų išgryninimui. Ir jei nežinote, kas Jums asmeniškai arba Jūsų namams, darbo vietai, naujai įkurtai organizacijai ar siekiančiai atsinaujinti kompanijai tinka labiausiai, nesidrovėdami ir atsakingai galime pasakyti – MES ŽINOME!

Ką mes darome?

Esame geriausių ir patikimiausių IT įrangos, apsaugos sistemų, gamintojų atstovai ir ilgamečiai partneriai, todėl galime pasiūlyti visa reikalingą įrangą geriausiomis sąlygomis vienoje vietoje. Dirbame kompleksiškai: įvertinę Jūsų poreikius, patariame, kuri IT įranga ar apsaugos įranga Jums yra tinkamiausia. Su klientais dažnai pajuokaujame, – kam „pirkti dramblį“, jei esamus poreikius pilnai gali patenkinti spartusis „gepardas“.

Mūsų tikslas

Nuosekliu darbu ir ryžtingomis pastangomis siekiame pirmauti lenktynėse su informacinėmis technologijomis, siūlant klientams inovatyviausius sprendimus, ir tapti šios srities lydere šalyje. Kad stiprus atsakomybės jausmas, profesionalumas ir nuolatinis augimas taptų kiekvienos partnerės sėkmingos veiklos pagrindu.

Mūsų istorija

Su informacinėmis technologijomis (IT) ir apsaugos sprendimais dirbame nuo 2007 m. Įmonė susikūrė natūraliai, prikaupusi didžiulės patirties organizacijų kompiuterinių sistemų diegimo, priežiūros, tobulinimo ir pilno aptarnavimo srityse, palaipsniui išgryninus problemas su kuriomis kasdien susiduria kitos įmonės. Tiek metų pakanka geriausių IT, apsaugos sistemų įrangos, išmanių namų sprendimų gamintojų išgryninimui.

Mes jums galime būti naudingi!

Nebūtinai tai, kas tinka kaimynui, tiks ir Jums. Todėl savo klientams siūlome tik individualius sprendimus, labiausiai atitinkančius jų poreikius. Ne tik aprūpiname kompiuterine, vaizdo stebėjimo technika, bet kuriame patikimas, ilgaamžes sistemas, garantuojame techninį aptarnavimą ir nuolatinę priežiūrą. Kuriame unikalius išmaniųjų namų projektus, diegiame vaizdo stebėjimo sistemas. Įmonėms, kurios nori susikurti, atnaujinti ar modernizuoti savo internetines svetaines, galime pasiūlyti programuotojų paslaugas ir konsultacijas dizaino, informacinio turinio administravimo klausimais.

Kodėl verta rinktis mūsų įmonę?

Geriausia kokybė

Klientams siūlome tik geriausius, individualius sprendimus, labiausiai atitinkančius jų poreikius. Ne tik aprūpiname kompiuterine, vaizdo stebėjimo technika, bet kuriame patikimas, ilgaamžes sistemas, garantuojame techninį aptarnavimą ir nuolatinę priežiūrą. Kuriame unikalius išmaniųjų namų projektus, diegiame vaizdo stebėjimo sistemas.

Greitas prekių pristatymas

Visos užsakytos prekės gaunamos per 1-2 darbo dienas. Jei dėl nenumatytų priežasčių užsakymo pristatymas užtruktų, būtinai apie tai informuojame iš anksto.

Skubi pagalba

Nedelsdami reaguojame į iškilusias problemas ir jas sprendžiame čia ir dabar.